Hratelné verze mých deskových her

V několika případech jsem našel dost času k tomu, abych vytvořil kompletní pravidla a herní komponenty, které již dovolují hru zkoušet a testovat. V několika případech se našlo dost hrdinů, kteří neváhali mé hry vyzkoušet, připomínkovat a podílet se aktivně na jejich vyladění. Případně grafické podobě. Netvrdím, že jsou ty hry dokonalé. Na to nás testovalo málo jak počtem, tak časem. Ale dají se již zahrát. Zde jsou ony hry, které mohu vzít do batohu a kdekoliv zahrát, otestovat, vyzkoušet. Opět se jedná o seznam spíš pro mě. Je na netu a nikde si ho tudíž nezaložím.

Džungle
Jakmile vstoupíš do nitra džungle, přestává být jasné, kdo je lovcem a kdo kořistí. Jednoduchá taktická hra na 20 minut, v níž se dvě skupiny lovců snaží ulovit zvířata v džungli. Role lovce a kořisti je však v neproniknutelné džungli mnohdy nejasná. Hra je určena pro tři nebo pět hráčů. Úžasné herní kameny vytvořil Cíba, skvělou herní desku džungle namalovala Janča. S testováním pomohl Jeník a KSDH.
Sjezdovka
Skupina lyžařů se pouští sjezdovkou, po které pobíhají prasátka, lední medvěd a občas ze svého doupěte vystrčí hlavu Yeti. Není jednoduché projet cílem jako první. S grafickou stránkou si opět báječně poradil Cíba. Pravidla jsou již, za přispění Michala, Draka a KSDH, OK.
Symboly
Jednoduchá kapesní karetní hra, kterou můžete hrát i po půlnoci nebo na zastávce autobusu. 36 karet, jedna kostka, malinko taktizování, velká hromada náhody. 5 - 20 minut zábavy.
Šílená laboratoř
Jednoduchá karetní párty hra. Šílení vědci vyrábějí ve společné laboratoři nejdokonalejší elixír pomocí zvířecích substancí. Je tu úspěch a "Heuréka!" zvolal vítěz. Rozhodil rukama a okolní sklo se tříští. Výbuch. Ostatní jsou potřísněni svými nedokončenými elixíry. Něco se s nimi děje. "Haf! Haf!" Chovají se podivně... "Bzzzzzz.." Opět senzační grafická podpora od Cíby. Pravidla jsou již, za přispění Michala, Draka, Jeníka a KSDH, OK.