Nástěnka    Tawrix 95    KSDH    NepocitacoveHry.cz    PSMS    Gergon    Strakov    Další odkazy

Nástěnka akcí

Toto je nástěnka akcí, které se dějí u nás, okolo nás, s námi i bez nás. Červené pozadí data znamená akci soukromou nebo pouze pro zvané. Oranžové akci, kde je třeba dopředu kontaktovat organizátory. Zelené akci, na kterou je možno volně přijít. Pokud akci nepořádá Tawrix nebo Zaklínači, jsou data aktuální v závislosti na tom, jak včas a aktuální mi byla dodána. Pro lepší orientaci jsou políčka "Odkazy" zvýrazněna v případě, že jsem minimálně spolupořadatelem i já. Tmavé pozadí mají akce, u nichž mi zatím není znám přesný termín konání. Info o zajímavých akcích mi můžete posílat na tawrix95/zavinac/gmail.com
Nástěnka akcí existuje i jako google kalendář, který vám mohu nasdílet a budete mít o akcích z Nástěnky vždy přehled. Mnohdy rychleji, než z webu.
Nástěnka byla aktualizována 29. 4. 2019

Termín Akce Místo Popis Odkazy
20192019201920192018
2018 - 2019Deskohraní
v knihovně
LitomyšlKlub KSDH opět provozuje deskohraní v litomyšlské knihovně. V září je to v úterý 11. 9. 2018 a další školní měsíce vždy druhé úterý v měsíci. Vždy od 14:30 do 16:30. Kdo si chcete zahrát nějaké deskové hry, získat informace o hrách...přijďte do knihovny.
Infolist zde k dispozici.
Plán pro školní rok 2018 - 2019 zde k dispozici.
KSDH
2018 - 2019KSDHLitomyšlKlub stolních a deskových her v Litomyšli opět zahajuje svoji činnost v rámci dalšího školního roku. Scházíme se každý čtvrtek od 16:00 do 19:00. Kdo máte chuť přidat se mezi naše členy, kontaktujte Světlušáka nebo Jeníka. A nebo prostě přijďte a uvidíte. Začínáme ve čtvrtek 13. září. Infolist zde k dispozici.
KSDH
20192019201920192019
jaro 2019GalaktikaStrakovPo úspěších předchozích výprav se opět pustíme prozkoumávat hlubiny vesmíru a vyřešit ožehavou situaci v meziplanetárním prostoru. A to pomocí vesmírného simulátoru Artemis. Kdo máte zájem a chuť, můžete se přidat mezi nás. Více informací najdete, až to bude relevantní, v odkazu.
Tawrix 95
12. - 14. 4. 2019Kamínka
PrahaKamínka jsou víkend plný zážitků, zajímavých přednášek, inspirativních dílen, pohybových aktivit a setkávání pionýrských vedoucích a instruktorů. Více informací najdete v odkazu. Pionýr
12. - 14.  4. 2019Víkend her
Broumov - Janovičky
Víkend her je víkendová akce určená pro všechny mladé lidi, kteří si rádi hrají, pro instruktory a vedoucí. Víkend her bude bude letos mafiánský, takže je na co se těšit :) Účastníci budou vystaveni extrémnímu množství nových her, hříček a aktivit, které budou moct využít ve své oddílové nebo táborové praxi. Více informací najdete v odkazu.
Duha Bartoňka
19. 4. 2019Velikonoční výstavaStrakovVelikonoční výstava na sále obecního domu se pomalu stává tradičním místem setkání. Určitě se opět můžeme těšit na krásné výrobky i na možnost něco si sami vyrobit. Akce proběhne od 13:00 do 18:00. Jak budeme vědět víc, objeví se to tu.Strakov
20. 4. 2019Jarní výlet s PolárníkyRychnovský kopec
Tato tradiční jarní akce se obvykle koná v sobotu na Velikonoce. Což letos vychází na sobotu 20. dubna 2019. Infolist zde k dispozici.
Polárníci
26. - 28. 4. 2019Brigáda na BudíkuBudislavPokud se nic nesemele, pořádají Zaklínači o tomto víkendu brigádu na táborové základně Budík. Na dřevo a vše, co je třeba udělat. Všichni táboroví i netáboroví kamarádi jsou na pomoc a zábavu vítáni.Zaklínači
30. 4. 2019Čarodky ve StrakověStrakovJako obvykle se sejdeme v 18:00 na návsi a vydáme se na hřiště zapálit oheň. Všechny potřebné informace najdete v přiložených infolistech. Infolist o noční hře zde k dispozici.  Infolist o čarodkách zde k dispozici.
Strakov
1. 5. 2019Čištění studánekStrakovAKCE ZRUŠENA!Strakov
3. - 5. 5.  2019Školení hlavních vedoucích
Broumov - Janovičky
Školení hlavních vedoucích je kurz akreditovaný MŠMT, po jehož úspěšném absolvování dostanou účastníci osvědčení. Školení hlavních vedoucích je určeno pro všechny, kteří se chystají být hlavním vedoucím na táboře, je také určeno pro pedagogy, kteří se chystají s dětmi na mimoškolní vícedenní pobyty. V průběhu kurzu projdou účastníci základními přednáškami z oblasti pedagogiky, psychologie, programovou a organizační přípravou tábora a potřebnými právními základy. Večerní volný čas bude prostorem pro výměnu zkušeností i deskové hry. Více informací najdete v odkazu.
Duha Bartoňka
10. - 12. 5. 2019Příprava tábora Narnie
BudislavPrvní běh letního tábora PS Marie Sedláčkové připravuje o tomto víkendu na táborové základně Budík vše potřebné pro letní tábor a táborovou hru.
PSMS
24. - 26. 5. 2019Zaklínači na vodě????Další voda Společenstva zaklínačů a jejich kamarádů již má jasný termín. A možná i jasný cíl výpravy. Ale to budeme hezky tutlat, aby nás tam někdo nepřepadl :-D. Nicméně všichni, kterých se to týká, si nyní poznamenají do kalendářů.Zaklínači
7. - 9. 6. 2019Stavění tábora na BudíkuBudislavPrázdniny jsou za dveřmi a je třeba postavit tábor. Nejen stany, ale i další společné prostory a vybavení. Obvykle se stavění koná během tohoto víkendu, tak tomu letos nebude jinak. Jakmile budeme vědět víc, objeví se to tu.PSMS
21. - 23. 6. 2019Voda s rodinami????Pod taktovkou Bratříka se opět kamarádi a jejich rodiny vydají sjíždět nějakou řeku. I zde budeme tutlat, o jakou řeku jde. Pokud máte zájem nebo jste zvědaví, zeptejte se Bratříka.Bratřík
28. 6. - 7. 7. 2019
Tábor u moře v Itálii
Kemp Mare Pineta (Itálie)
Tábor v Itálii u moře je bezva tip pro děti a mládež, kteří milují sluníčko, vodu, teplo a bezva partu:) Připravený je program u moře, bazénu, na pláži – nečekejte 10 dní prolenošených na pláži, ale plno aktivit, které zpestří každou část dne. Více informací najdete v odkazu.
Duha Bartoňka
30. 6. - 13. 7. 2019Tábor PSMS
Letopisy Narnie
BudislavTradiční tábor PS. Marie Sedláčkové se uskuteční v tomto termínu. Letos se podíváme do Narnie a spolu s jejími obyvateli prožijeme báječná dobrodružství. Novinky a informace najdete v tomto odkazu na FB akce.
PSMS
14. - 23. 7. 2019
DULŠ „Dobití baterek“
tábořiště Jívka – Studnice (blízko osady Skály)
DULŠ, neboli Duhová letní škola, je tábor určený pro mladé lidi, kteří si rádi hrají, poznávají nové a netradiční aktivity, není jim cizí zábava a bezva parta. Tábor je rozdělen do několika okruhů, které se vzájemně doplňují a překrývají. Jedná se o okruh herní, vzdělávací a zážitkový. Více informací najdete v odkazu.
Duha Bartoňka
15. - 21. 7. 2019Tábor SDH Strakov????Zatím jsme od Péři vyšpiónili jen to, že bude. A že nejspíš nebude v katastru obce Strakova. Takže se těšíme na další případné informace. A účastníci se samozřejmě mohou těšit na báječnou akci.Strakov
26. - 28. 7. 2019Puťák s Bratříkem????Tradiční putování přírodou pro putovníky nad 18 let pod vedením Bratříka. Určitě bude zase tak nádherné vedro a sucho jako loni. Takže tahání batohů bude opět báječným zážitkem.Bratřík
28. 7. - 9. 8. 2019Tábor AMD
MacAlisterova továrna na roboty
BudislavTradiční tábor debrujárů na táborové základně Budík. MacAlisterova továrna na roboty přijme do svých služeb pracovníky na pozice: technolog výroby robotů, konstruktér robotů, mistr montáže robotů, dělník montáže robotů, asistentka ředitele, vedoucí obchodu, předák dělníků a finanční ředitel. Nabízíme: vstupní bonus, až 7 týdnů dovolené, až 1 týden pobytu v lázních, 13. plat, bonus za nového dělníka, podnikové akcie a mnoho dalšího.
Zn: Roboti jsou naše budoucnost.
PSMS
3. 8. 2019Strakovské praseStrakovDalší ročník tohoto terénního závodu pro malé i velké se uskuteční začátkem srpna ve Strakově. Jak budeme vědět další podrobnosti, objeví se to tu.Strakov
8. - 17. 8. 2019
Šlápota „Indiáni“
Studánka u Vernéřovic
Letní tábor Šlápota, to je tábor s tradicí – tento rok již 25. ročník! Kluci a holky z celého kraje se na Šlápotu rok co rok moc rádi vrací:) Tento rok se vydáme na Divoký západ, kde zcela určitě narazíme na Indiány, kteří nám předají něco ze svých vědomostí, provedou nás divokou krajinou a nechají nás nahlédnout do jejich zajímavého světa. Více informací najdete v odkazu.
Duha Bartoňka
10. - 17. 8. 2019Tábor R+D
Toulky krajinou českou
BudislavTradiční tábor plný báječných zážitků a programů pro malé i velké na táborové základně Budík. Tentokrát se budeme toulat krajinou naší krásné vlasti.
PSMS
12. - 24. 8. 2019Zlatá horečkaStrakovProslýchá se, že kdosi našel v okolí Strakow City zlatý důl. A nejen to. Na Divoký Západ míří známá obchodní společnost Hrabánek a Škudla, která se v Evropě proslavila svými transakcemi nejen s drahými kovy. Bude se rejžovat zlato, přepadávat dostavníky. Indiáni se do toho určitě také vloží. A kdo ví, kdo ještě. Šerif a jeho pomocníci budou mít plné kolty práce. Prázdninová hra jak vystřižená z westernů se po dvou letech opět blíží. Kdokoliv se chcete zapojit, kontaktujte Světlušáka.
Tawrix 95
18. - 24. 8. 2019
Střelecký tábor PIF PAF „Nerf“
Studánka u Vernéřovic
Střelecký tábor, jak již název vypovídá, je tábor, kde se děti každý den budou věnovat střelbě z různých zbraní (vzduchovka, airsoft, plynová pistole, luk, kuše, prak, flusačka, nerfky…). Budou každým dnem zdokonalovat své střelecké dovednosti projdou každodenním soubojem a střílečkou se zbraní Nerf a Airsoft. Více informací najdete v odkazu.
Duha Bartoňka
23. - 25. 8. 2019Bourání tábora na BudíkuBudislavKdyž končí letní prázdniny, je třeba uklidit stany a všechno táborové vybavení, aby mohl pozvolna začít podzimní a celoroční program víkendovek, soustředění a výletů. Kdo můžete a chcete, přijeďte na pomoc.
PSMS
30. 8. - 1. 9. 2019Výročák ranče ZálesákBudislavSlavnostní oheň bude zapálen zřejmě jako obvykle první víkend v září. Vždycky to stojí za to. Zálesácké soutěže odpoledne, kytary a zpěv nejen u ohně. To vždycky stojí za to. A podzim pak již může krásně začít. Jak budeme mít potvrzen termín, objeví se to tu.Olda
31. 8. 2019ŘíhajdaStrakovTradiční výlet s dětmi na Říhovu chatu s báječným programem a možností přespání. Jak budeme vědět víc, objeví se to tu.
Strakov
13. - 15. 9. 2019HobitBudislavPo loňském úspěchu víkedové hry na motivy J. R. R. Tolkiena se nechali Zaklínači slyšet, že se pokusí uspořádat další víkend. A ještě více se do toho pustí. Tak uvidíme.Zaklínači
říjen 2019KABUKABudislavTradiční, podzimní víkend her pro vedoucí, instruktory a další kamarády by mohl být i letos. Pokud do toho orgové půjdou a účastníci se přihlásí. Vypadá to, že by se mohlo jednat o termín 18. - 20. 10. 2019. Jak budeme něco vědět, objeví se to tu.PSMS
říjen 2019Lampionový průvodStrakovAkce určená malým i velkým. Stačí přijít se svým svítícím lampionem a užít si připravený program spolu s ostatními. Jak budeme vědět víc, objeví se to tu.
Strakov
26. 10. 2019Podzimní výlet????Podzimní výlet s Hororem a Světlušákem by se měl tentokrát skutečně uskutečnit. Loni to nakonec nedopadlo vytížením hlavních protagonistů. Ale letos... jó to bude jiná, holenkové! Opět se vydáme barevným podzimem a snad i šestícím listím. Kam? Jen si hezky počkejte.Zaklínači
8. - 10. 11. 2019Výročák Společenstva ZaklínačůBudislavBratři Zaklínači nechť si poznamenají do diářů. Neboť na Kaer Morhen ohně nedohoří.Zaklínači
15. - 17. 11. 2019
CVVZNáchodCelostátní vzájemná výměna zkušeností se tentokrát uskuteční v Náchodě. Opět se můžeme těšit na spoustu setkání, pozitivní energie, workshopů a zajímavých seminářů. Více se dozvíte v odkazu.
CVVZ
zima 2019GalaktikaStrakovPo úspěších předchozích výprav se opět pustíme prozkoumávat hlubiny vesmíru a vyřešit ožehavou situaci v meziplanetárním prostoru. A to pomocí vesmírného simulátoru Artemis. Kdo máte zájem a chuť, můžete se přidat mezi nás. Více informací najdete, až to bude relevantní, v odkazu.
Tawrix 95
prosinec 2019Kapustnica????Je to tak. Vánoce jsou sice lsavná událost, ale kapustnica pár dní před nimi.... to je pro znalé naprostý vrchol kalendářního roku. Uvidíme tedy kdy a kde bude tato božská mana zaklínači vytvořena tentokrát.Zaklínači
22. 12. 2019Zpívání JežíškoviStrakovOpět se sejdeme v podvečer u studánky u hřiště, abychom Ježískovi zazpívali kolegy a popřáli si hezké svátky. Jak budeme vědět něco víc, objeví se to tu.
Strakov
27. - 28. 12. 2019Zimní přespání????Vydejte se s námi zimní krajinou, která v tu dobu bývá poklidná a tichá. Skončete v kruhu u ohně a ráno přivítejte svět ze spacáku s přírodou nad hlavou. Jako obvykle všechny dotazy zodpoví Houmer či Světlušák.Zaklínači