Soumrak čarodějnic"V uličce byla větší tma než v průjezdu, ale někde tady musel Amalrik být. Gabriela věděla, že sama ho nedostane, ale kdesi za sebou v stínech popelnic tušila Jeremyho. Zaklínač se pohyboval nenápadně pár kroků za ní. Když se náhle s rachotem rozhrnuly popelnice kousek před ní a jakýsi stín nad nimi ladně přelétl, spíš podvědomě napřáhla ruku s křížem před sebe. "Sakra !" zaklel Amalrik a teatrálně se zabalil do černého pláště. "Slečinka si vyšla sama v noci ven, co." dělal, že se dobře baví, ale Gabriela věděla, že hraje o čas. Vyznavačů Světla bylo v okolních ulicích moc. " Hele, já na tebe nemůžu, ty na mě nemůžeš. Tak to smažem a půjdem si po svých." " Ani náhodou." sykla a doufala, že to, co se za ní hrabe z poza kontejneru je zaklínač. Amalrik ho zpozoroval ve chvíli, kdy zaklínač vyběhl proti němu. " Volám uhranutí !" zvolal upír a namířil proti zaklínači kartu se znakem oka. " Ani náhodou !" chechtal se Jeremy a mávl bílou zbraní. Teď už ho Amalrik poznal, poznal i stříbrnou zbraň a jen vteřinku zvažoval, zda bojovat nebo se pokusit o únik. Nakonec naznačil výpad, bleskurychle se otočil a prchal do tmy. Zaklínač mu byl v patách. V protějším konci ulice rozeznala Gabriela širokou postavu Akély - vymítače. Amalrik to má spočítané. Jenže někdo za jejími zády nechtěně zavadil o plechovku povalující se před kontejnery. Gabriela ho neznala, ale protože se hladově usmíval a zatímco zrychlila krok, klidně si zvolna vykračoval za ní, pochopila, že to může být nemrtvý - zombie. Rozběhla se za zaklínačem a mimoděk ji napadla taková hloupost. Co když byli vyznavači Světla vytlačeni z okolních ulic služebníky Temnoty. Dopoledne na nádraží jich vystupovalo docela dost. Tedy těch, které znala z minulé akce. Utíkala dál a ten přihlouple se usmívající kluk šel pomalu za ní Jeho zbraň v ruce byla určitě červená. A ona nemá žádnou. Kterej pitomec tyhle pravidla vymyslel !"


Od začátku 21. století se mezi námi pohybují. Jsou nenápadní, vypadají jako my. Chovají se jako my. Žijeme s nimi. Jsou to služebníci Temnoty a proti nim stojící vyznavači Světla. Nenosí nápadné kostýmy, barvy ani nás neudivují zázraky. Přesto jsou tu a bojují o rovnováhu Světla a Temnoty v okolním světě. I ty můžeš být jedním z nich. Záleží na tom, na čí stranu se přidáš nebo na čí stranu tě zavane osud.
 Nelze říci, kdo z nich je "zlo" a kdo "dobro". Jejich cílem je udržet svět v jakýchsi mezích spravedlnosti a rovnováhy. Obě strany však ke stejnému cíli přistupují různými cestami. Jejich metody udržení či nastolení rovnováhy jsou natolik rozdílné, že postavily obě strany proti sobě. Už snad jen pro to, že na světě nic není jen "Světlo" nebo jen "Temnota".

Soumrak čarodějnic

Úvod

Světlo

Temnota

Info a pravidla

NET